Mucofortin, 600 mg, 10 comprimate efervescente, Zdrovit

Compozitie:
– Substanța activă este acetilcisteină. Un comprimat efervescent conține acetilcisteină 600 mg.
– Celelalte componente sunt: acid citric anhidru, izomalt, hidrogencarbonat de sodiu, acid ascorbic, aspartam (E 951), aromă de lămâie.

Prezentare:
10 comprimate efervescente

Atentionare:
Citiţi cu atenţie şi în întregime prospectul înainte de a începe să utilizaţi acest medicament deoarece conţine informaţii importante pentru dumneavoastră.

Vitamine si suplimente - Promotii

Grăbiți-vă și obțineți reduceri la categoria Vitamine si suplimente de până la 10%.

Aprilie10

Pretul afisat este cu TVA si este valabil doar pentru comenzile online pe www.epharma.ro. In farmacii pretul poate varia.

lei17.00

1 în stoc

1 în stoc

12 Oameni care urmăresc acest produs acum!
  • Ridicați din unul din punctele de lucru din Arges.
Pentru a ridica azi

Gratuit

  • Sameday Curier
Curierul Sameday va livra la adresa specificată

1-2 zile

19RON

  • Timp livrare
Comenzile se vor procesa in termen de 1-2 zile lucratoare din momentul plasarii comenzii. Comenzile vor fi expediate din depozitul farmaciei online, situat in strada aleea Dimitrie Cantemir 4, etaj parter, oras Pitesti,judetul Arges.
  • Garantie conform producatorului
  • Retur gratuit in 30 de zile la anumite produse

Mai multe detalii

Metode de plata:

Descriere

Mucofortin, 600 mg, 10 comprimate efervescente, Zdrovit

Indicatii:
Mucofortin este indicat la adulți pentru tratamentul mucolitic de durată scurtă al tulburărilor acute ale tractului respirator (răceala obișnuită), asociate cu hipersecreție de mucus dens și vâscos. Indicat la adulți pentru tratamentul mucolitic de durată scurtă al tulburărilor acute ale tractului respirator.

Contraindicatii:
Nu luați Mucofortin:
– Dacă sunteți alergic la acetilcisteină sau la oricare dintre celelalte componente ale acestui medicament.

Recenziile clienților

0 reviews
0
0
0
0
0

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Mucofortin, 600 mg, 10 comprimate efervescente, Zdrovit”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5